yaklaşan saat
kuranda islam, kuran ışığında araştırmalar


 

Haberler/...

İblis'in Kırmızı Hapını Yutmuş Eski Bir Bakan Konuşuyor:
"Uzaylılar İnterneti Yavaşlatıyor"

Bugün İblis ve ordusu, Dünya gezegenini tamamen kontrol altına almak için reel(gerçek) ve sanal(hayali) tüm yöntemleri kullanmakta; bir taraftan gezegeninin hakimlerinin kibirlerini okşayarak reel yoldan yönlendirirken; diğer taraftan "medyumlar" aracılığıyla; ruhlar(!), melekler(!), uzaylılar(!) postuna bürünerek; "Gerçek Vahiy"den mahrum "bunalım insanları"nı etkiliyen akımlar, felsefeler ve kurtuluş reçeteleri(!) sunmaktadırlar.

Bilimin geldiği yere rağmen insanlığın ve süper yöneticilerinin durumu içler acısı. ABD başkanları uzaylılara inanıyor, onlarla toplantılar yapıyor, onlardan "ABD'deyiz ancak zarar vermeyiz" kabilinden yazılı belgeler alıyor. Bugün başta ABD olmak üzere dünyanın her yerinde bu uzaylılar, kandırdıkları elçileri(medyumları) aracılığıyla yıllardır "Dünyayı ele geçirmeye" çalışıyor, beyin yıkıyorlar.

İŞTE UZAYLI MASALINA İNANANLAR

Bir yandan eski ABD Başkanı Dwight D. Eisenhower'ın telepati yöntemi ile iletişim kurduğu uzaylılarla, 3 toplantı ve bir anlaşma yaptığı öne sürülüyor, diğer yandan, Japonya eski Başbakanı Yukio Hatoyama'nın eşi Miyuki Hatoyama, Venüs gezegenine seyahat ettiğini ve uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia ediyor. ABD'nin eski başbayanlarından Nancy Reagan, 2004 yılında ölen kocası Ronald Reagan'ı hala gördüğünü ve onunla konuştuğunu söylüyor. 2010 yılında Vatikan uzaylılara inanmanın iyi bir şey olduğunu açıklıyor. hatta üst düzey Vatikan görevlileri ile diğer dünyadan olanlar arasında toplantılar yapıldığına dair bir çok spekülasyonlar yapılıyor. Prof. Hawking de bir açıklama yapıyor ve "Uzaylılar, Dünyamızı istila etmek istiyor olabilirler. Onlarla iletişimden kaçının" diyor. İngiliz Kraliyet Bilim Akademisi(Royal Society) başkanı ve kraliyet astronomu olan Lord Martin Rees, uzaylıların, insanların tanıyamayacağı bir formda, "burnumuzun dibinde olabileceğini" açıklıyor. Bulgaristan Uzay Araştırmaları Enstitütüsü, bilim adamaları, Dünya'da halihazırda uzaylıların olduğunu ileri sürüyor.

Bir taraftan korkut, iradesini çöz; diğer taraftan da, melek postuyla kurtarıcısı ol! İşte İblis'in ve ondan ders alan "Dünya Büyükleri(!)"nin değişmez taktiği bu. Çağın insanı ve aydınları, gerçek vahye sırt çevirdikleri için aldanmaya ve avlanmaya mahküm gözüküyor. Gerçek vahiy bilgisi kayboldukça; cehalet artıyor, ipler cin-şeytanların eline geçiyor. Tüm bilimsel gelişmelere rağmen, malesef bu çağ, nefsin-egonun, sapkınlığın ve şeytani yönlendirmelerin en yaygın olduğu bir çağdır.

Bugün gördüklerimiz bir provadır, hem de bir dünya ihtilali provası... İblis'in ordusunun uzaylı yahut spiritüel(ruhsal) varlıklar maskesiyle başlattğı; insanlığı, kandırma-yönlendirme süreçleri ve sonunda köleleştirerek Deccal'in emrine boyun eğdirme amacına her geçen gün ve gün be gün yaklaşılmaktadır. Cin-şeytanlar binlerce senedir bugün için hazırlanmakta; kölesi oldukları efendileri İblis'in "kadim planı"nı hayata geçirmek için bıkmadan, usanmadan çalışmaktadırlar. Ancak insanoğulları, bu planlardan habersiz, gaflet içinde, dünya menfaati sarhoşluğunda ve sidik yarışı içinde defaatle tuş olmuşlardır.

Paul Hellyer

İşte bu konuyla ilgili yeni tartışmalar:

İŞTE ALDATILMIŞ BİR BAKAN

Eski Kanada Savunma Bakanı Paul Hellyer, geçtiğimiz cumartesi günü Rusya'da bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada, 80 çeşit uzaylının olduğunu, çok uzun süredir bizimle birlikte yaşadıklarını ancak savaşçıl yanımızı ve çevreyi kirletme yönümüzü değiştirmediğimiz sürece de teknolojilerini bizimle paylaşmayacaklarını öne sürdü. 90 yaşındaki eski Bakan'ın söylediklerine göre, dünyamızda yaşayan uzaylılarla ilgili bilgiler şöyle:

- Uzaylılar genellikle Venüs, Mars gezegenleri ve Satürn'ün uydularından geliyormuş.
- 80 çeşit uzaylı varmış. Ancak Dünya'ya binlerce yıldan bu yana 4 tür uzaylı gelmiş.
- Bazı uzaylılar bize benziyormuş. Ancak bazıları ise bizim açımızdan bakarsak yaratığı andırıyormuş.
- "Tall Whites" olarak adlandırılan bir uzaylı türü ise Amerikan Hava Kuvvetleri'nin Nevada'daki üssünde çalışıyormuş. Ancak insan gibi görünüyormuş.
- Uzaylılar federasyonu davet edilmedikten sonra insanlarla iletişime geçmeyeceklermiş.
- Uzaylılar federasyonu insanların Dünya'daki doğaya davranış biçiminden ötürü hayal kırıklığı içindelermiş.

AKDOĞAN'IN UZAYLI HİKAYELERİ

Her fırsatta ortaya çıkıp uzaylı edebiyatı yapan Haktan Akdoğan, Bakana destek vermekte gecikmedi:
Paul Hellyer'in açıklamasına kesinlikle katılıyorum. Uzaylılar çok gelişmiş olan teknolojilerini insanoğluyla paylaşmak istemiyorlar. Çünkü dünya üzerinde geliştirilen agresif teknolojiler, savaş teknolojileriyle uzaylılar insan türünün savaşçıl bir tür olduğunun mesajını aldılar. İnsanoğlunun barışçıl bir tür olmasını bekliyorlar; böyle olduğunda açık temas olacak ve bizimle gelişmiş teknolojilerini paylaşacaklar. Bunun sağlanabilmesi için dünya insanı olup, bu gerçeğin farkına varıp, barışçıl bir toplum barışçıl bir dünya olmalıyız. Savaş veya evrene zarar veren her türlü kötü teknolojiden vazgeçilmesi, bunun yerine insanlığın ve evrenin yararına olacak teknolojilerin geliştirilmesi gerekiyor. Uzaylıların insanlarla teknolojilerini paylaşmasını sağlayacak şey bu.

"UZAYLILARIN İNTERNETİ YAVAŞLATMASI MASAL"

İnternet Teknolojileri Derneği Başkanı Mustafa Akgül:
Uzaylıların dünyaya etkisi olabilecekse interneti yavaşlatmakla kalmazlar, tümden durdurur, yaşama daha büyük zarar verirlerdi. İnternet onlar için oyuncak olurdu. Uçuk bir hayal. Uzaylıların interneti yavaşlatması, ancak masallara konu olur. Dünyaya etki edebilecek böylesi etkin güçleri varsa ki yalnızca internete müdahale ettiler diye kendimizi çok şanslı saymalıyız. Niyetleri uyarmaksa ve kötü niyetliyseler de herhalde böylesi basit şeyle uğraşmazlar. Uzaylılar o kadar güçlüyse internet onlar için oyuncak olur. Daha büyük müdahaleler yaparlar. İnternet, talebin yüksek olması, virüsler, kötü yazılımlar, insanların kullanım hatası yavaşlatır. Güney ışınları vs. interneti yavaşlatmış olabilir ama sanmıyorum.

Akdeniz Üniversitesi Uzay Bilimleri ve Teknolojileri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Zeki Eker:
Kanadalı eski bakanın, "internetin yavaşlığı uzaylılardan kaynaklanıyor" şeklindeki iddiaları saçmalıktır. Önce uzaylıların varlığını kanıtlamak gerekir. Bilimsel olarak uzaylıların varlığı kanıtlanmamıştır ve insanoğlundan başka uzaya çıkan yoktur. Uzaylılar, bilim kurgu filmlerinden başka nerede var ki? Dolayısıyla bu tür açıklamalar spekülasyondan başka birşey değildir, bilimsel hiçbir değeri yoktur.

Bugün İblis ve ordusu, açık-gizli, meşru-gayri meşru, açık propaganda-örtülü fısıltılar, sanatsal-gayri sanatsal, toplantılar(celseler)-basın-yayın ve tüm yollarla; insanoğlunun gafletinden, cehaletinden, nefsinden ve kibrinden yararlanarak "Galaktik Federasyonu", yani "Deccal Krallığı"nı kurmak üzeredir. Ey Dünya ahalisi, uyanın ve Kur'an'ın çağrılarına kulak verin, Rabb'inize dönün ve İblis'in kölesi olmayın!

Yaklasansaat, 09/01/2014

 


ys@yaklasansaat.com

ana sayfa| evren| gezegenler| dünyamiz| dinler| eski kavimler| cin-şeytanlar| haberler| yorum-analiz| seslendirmeler| videolar| site haritası| iletişim| forum| ys kitapları

Bu sitedeki yazı, resim ve dökümanlar, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Yaklaşan Saat'in resmi twitter adresi aşağıdadır. Bu hesabın dışındaki diğer hesaplarla Yaklaşan Saat'in bir ilgisi yoktur: @yaklasansaat