yaklaşan saat
kuranda islam, kuran ışığında araştırmalar


 

Haberler/...

Gilad Atzmon Siyonizmi Analiz Ediyor: "Para-Bilim-Parçala-Satınal-Yönet!"

Ahaber'de Ergün Diler ve Bekir Hazar'ın hazırlayıp-yönettiği "Yaz-Boz Programı"na konuşan İsrail asıllı müzisyen Gilad Atzmon'un ilginç sorulara verdiği şaşırtıcı cevaplar aşağıdadır:

Soru: Rothschild ailesinden efsane olarak söz edilir. Finans sistemini kuran Ailenin Avrupa'daki bütün devletlerle içiçe olduğu, daha çok Londra'yı merkez kabul ettiği söylenir. Ne dersiniz? Bu Aile kimdir ve gücü nerelere kadar uzanır?
Cevap: Evet kesinlikle gerçek bunlar, en azından Batı'da bunu araştırmamızı engelliyorlar. Kimse Yahudilerin bu kadar etkili olduklarına inanamıyor. Medya, kültür ve akademi yoluyla bunu araştırmanın sonucu hep kapı-duvar şeklinde oluyor. Ben, bu Yahudi egemenliği nereden geliyor, nelere yol açıyor bunu araştırıyorum. Kitabım tamamen bununla ilgili.

YAHUDİ GÜCÜ BİLİM VE PARAYI EVLENDİRDİ

Soru: Bu ailenin, bu gücün, organizasyon şeması nasıldır? Baktığımızda hem Avrupa'da merkez olarak Londra'yı seçiyorlar ama aynı zamanda Japonya'da ve Amerika'da da varlar. Nasıl bir organizasyon yapıları var?
Cevap: Bu çok güzel bir soru. Yahudi gücüyle ilgili en gizemli unsurlardan biri, bu gücün nasıl uyandığını anlamıyor oluşumuz. Şovu kim yönetiyor? İsrail Başbakanı mı, İsrail Cumhurbaşkanı mı, Wall Street mi ya da Rotschild mi? Ben bu yüzden Yahudi gücüne bir organizma olarak bakmaya karar verdim. Bir kabile karakterinde ileriye doğru beraber hareket ediyorlar ve bir organizmanın parçalarında olduğu gibi her parçanın bir görevi vardır.

İnsanların çokta dile getirmediği bir pratik var. Yahudi mahallesinin en zengin tüccarının kızı o mahallenin en zeki çocuğuyla evlendirilir. Para ve bilim konusunda sivrilen çok elit ve küçük bir grup yarattılar. Bilim ve parayı evlendirdiler. Bu tamamen meşru bir pratikti. Yahudi mahallesinde yaşayıp kendi toplumlarını yönetecek elit bir sınıf yaratmak onlar için gayet doğaldı. 19. ve 18. yüzyılın sonlarında asimilasyonla Avrupa milletini birleştirdiler, aniden 10-15-20 yılda Avrupa'yı ele geçirdiler çünkü çok zekiydiler ve paraları vardı. Etrafındaki insanlardan çok daha zekiydiler.

Yahudiler para ve zekayı evlendirirlerken Avrupa'daki Katolikler tam tersini yapıyordu. Katolikler çok zeki çocukları bulup Manastıra yerleştirerek onlara kızlara dokunmamak kaydıyla istediği her şeyi yapabileceklerini söylüyorlardı ama belki erkeklere dokunabilirlerdi. Yahudiler zihinsel manada elit bir sınıf oluşturdular. Rotschildler de şüphesiz bu sınıfa aitti. Soros bu sınıfın bir parçası. Ben bile bir bakıma bu sınıfın bir parçasıyım. Biraz zeki olmamda bunun da etkisi var. Bunun farkındayım. Finans, medya ve kültürde olduklarından daha üstün temsil edilmelerinin sebeplerinden biri çok açık bir şekilde budur. Tüm Yahudi dünyasında küçük bir topluluktan bahsediyoruz.

"SOROS TOPLUMLARI PARÇALIYOR/ MİLLİ YAPILARI ZAYIFLATIYOR"

Sol görüşlü bazı kişilerin bahsettiği bir gerçek var. Yani tamamen gerçek olduğunu düşündüğümden değil ama bu insanların tartıştığı bir konu. Mesela Norman Finkelstein ki çok iyi bir insandır. Amerikan Yahudilerinin Siyonizmden uzaklaştığını iddia ediyor. Yahudilerin Siyonizimden uzaklaşması değil mesele asıl mesele George Soros'un yaptığıdır. Çünkü Soros tüm Dünya'da gelişen bir ağı satın almayı başardı. Bunu kendi ülkenizde de görebilirsiniz. Bakarsanız Açık Toplum Enstitüsünün feministleri, lezbiyenler, gayler ve bazı etnik gruplar gibi marjinal gruplara sponsorluk yaptığını görürsünüz. Yaptıkları aslında toplumu alıp parçalara bölmek. Toplumu lime lime etmek.

Ben gençken Sağ ve Sol arasında fark vardı. Eskiden Sağcıların atıyorum Türk insanı için neyin iyi olduğuna dair bir fikri vardı. Solcuların buna dair başka bir fikri vardı ama artık böyle bir ayrım yok. Bu Soros yanlısı gruplar sayesinde artık ortada biyolojiyle, ırkla ve cinsiyetle birbirinden ayrılmış bir toplum var. Orta sınıf gibi emek odaklı bir duruş yerine, gayler, müslümanlarla savaşıyor; Siyahiler, İspanyollarla savaşıyor ve bunun gibi daha niceleri. Böylelikle aslında küreselleşme ve şirket kültürünün dünyayı işgal etmesine zemin hazırlıyorlar çünkü direniş yok. Direniş yerine kesimler arası savaş var.

SOROS NE YAPIYOR?/ YAHUDİ OLMAYANLARI YAHUDİLEŞTİRİYOR

Soru: Türkiye'de birtakım olaylar yaşandı. Baktığımızda da Soros'un bir sürü vakfı var Türkiye'de ve Soros'tan para alan insanlar var. Soros ne yapmak istiyor Türkiye'de?
Cevap: Soros'la hiç iletişimim olmadı ama Açık Toplum Enstitüsünün aktivitelerini hep takip ettim. Bu Enstitü diğer tüm vakıfları finanse eden çatı bir kurum. Sadece Türkiye değil, Filistin'de ve Doğu Avrupa'da bu böyle. İnsanlar haklı davaları savunuyor olabilirler. Burada mesele Soros'un gerçekten güçlü davalara arka çıkması. Bu davalar, Yahudilerin de menfaatine olan davalar. Soros, örgütlü Yahudi dinine tabi olmayanların Yahudileştirilmesi konusunda uzman. Tüm bu marjinal gruplar Sinagogların görevini yürütüyor. Yahudilerle aynı korkuları üretip mağdur edebiyatı yapıyorlar. Biyoloji, gayler, lezbiyenler, siyahi, yani mesele Batı toplumunun Yahudileştirilmesi.

SOROS PARAYI VE PARAYLA TOPLUMU YÖNLENDİRİYOR

Diyelim beslenme alanında uzman bir Biyoloji Profesöründen bahsediyoruz. Ona bir kitap yaz ve içinde cola'nın kanser için en iyi tedavi olduğunu yaz demek zor olacaktır, çok da pahalıya patlar. Oturup ona kitabında böyle yazmanı istiyoruz deseniz sizi ofisinden kovar. Bak parasını da vereceğiz, 3 milyon kazanacaksın deseniz bu pazarlığı yapılacak bir mevzu değil diyebilir ama 7 milyon teklif ederseniz daha yumuşayarak artık gitseniz iyi olur der ve 10 milyona adamı satın alırsınız. Bir Amerikan generalini satın alabilirsiniz, çok para tutar. Füzelerinizi satın almasını istiyorsanız ona; 'dinle bak sana iyi para veririz' dediğinizde sizi kovar. 150 milyon teklif ettiğinizde sizi dinlemeye başlar.

Bir marjinal lideri, bir dernek başkanını ya da bir sol grup liderini satın almak kaç para tutar ki, para bile vermeye gerek yok. Münih'te Holiday Inn'de bir gece kahvaltısız konaklatsanız sizin için çalışmaya başlar. Çünkü ne istediğinizi biliyordur. Bu iş bu şekilde işler. Yazar Sarah Schulman Filistinli gay bir grubu Amerika gezisine götürmeye çalışıyor, gerekli olan 30 bin dolar parayı ise bulamıyor. Biri ona, 'neden Soros'u arayıp ondan para istemiyorsun, onlar bu sorunu çözer' diyor. New York'taki Açık Toplumu arıyor, 'sorun değil istediğiniz ücreti size sağlarız lütfen Ürdün ofisimizi arayın' diyorlar. Ürdün ofisini arıyor, Ürdün Açık Toplumunun bir çalışanıyla konuşuyor. Kadın feminist lezbiyen grubundan sorumlu gibi bir şey tam ünvanını hatırlamıyorum şimdi, bu kadın, 'size istediğiniz parayı vereceğiz çünkü bu Mısır ve İran'daki gay devrimini iteklememize yardımcı olur' diyor.

"SOROS SİYONİST BİR YAHUDİDİR"

Soros Siyonist bir Yahudi'dir. Siyonist bir Yahudi, Ürdün'e, Filistin'e, Amerika'ya para gönderiyor ki Arap ve İslam dünyasındaki gay devrimine destek olabilsin, olan bu. Size Türkiye'de ne olduğunu anlatmamı mı istiyorsunuz? Türkiye'de yaşananlar da bunun aynısı. Aynı strateji kullanılıyor. Hala tatmin olmadıysanız Sarah Schulman'ın kitabından daha detaylı şeyler öğrenebilirsiniz.

"YAHUDİ OLMAYANLAR YAHUDİLER İÇİN ÇALIŞIR!"

Soru: Rotschild, Shiff, Lazard gibi ünlü Yahudi aileler var. Ve bunların dünya üzerindeki büyük finans, banka, eğlence ve medya sektörüne hakim olduğu ileri sürülür. Fakat bu aileler bu kadar güçlü olmalarına rağmen önde görünmezler neden, bu gizlilik niçindir?
Cevap: Çok basit, biz çok bilinen yıkıcı bir kelime kullanırız. "Şabat boy"; boy Yahudi olmayan kişi demektir, Şabat Yahudi tatilidir. Yahudiler çalışmaz. Cumartesi günleri yani Yahudilerin tatil yaptığı günde Yahudi olmayanlar bizim için çalışır. Biz elimizi kirletmeyiz ve Yahudi olmayanlar bizim pis işlerimizi yaparlar. Hikaye budur.

İNGİLTERE'NİN DE "YAHUDİ LOBİSİ VE AIPAC"I VAR

Soru: Uzun zamandır bu güçlü Yahudi aileler Bukhingam Sarayı'yla içiçe yürüyorlar. Ve Küresel İngiliz finans imparatorluğunun taşıyıcı kolonları bu aileler. Bunu nasıl anlatır ve nasıl açıklar?
Cevap: Ben İngiltere'de yaşıyorum. İngiltere'de bazı insanların Kraliçeyi ve aileyi sevmemelerini anlıyorum. Benim Kraliçeyle ya da Kraliyetle pek bir sorunum yok. Çokta etkili olduklarını düşünmüyorum. Ama İngiltere ile ilgili bilmek isteyebileceğiniz başka bir şey var. İngiltere şuan muhafazakar bir hükümet tarafından yönetiliyor. Meclisteki Torilerin %80'i CFI denen bir kulübe üye, yani İsrail'in muhafazakar dostları. Mecjlisteki Torilerin %80'i Tel Aviv ve Kudüs'le dost. İngiltere Blair'in yeni İşçi hükümeti tarafından yönetildiğinde işçi parlementerlerin %80'i LFI üyesiydi. Yani İsrail'in işçi dostları.

O zaman İngiltere Irak'taki illegal savaşa sokuldu. Bu savaşın kimin menfaatine hizmet ettiği belli değildi. Ama Siyonist menfaatlerine hizmet ettiği açıktı. Bu savaşı İngiliz basınında destekleyenler Yahudi dergisinde de yazan Livvy Floren o zaman Times'ta yazan aynı zamanda Yahudi dergisinde de yazan David Aaronovitch. Gerçek hikaye bu. Yahudi gücü, Yahudi kimlik politikası ve finansıyla ilgili anlamamız gereken şey bunların gizli olmadığı, hepsi önümüzde. Yahudi gücünün anlamı Soros ya da Rotschild değil. Yahudi gücünün anlamı sizi Yahudi gücünü araştırmaktan men eden, eleştirilerinizi susturan, gözlerinizin önünde olana karşı sizi körleştiren kapasitesi. Çünkü kimse İngiltere'nin Yahudi Lobisi tarafından finanse edildiği dönem savaşa sokulduğunu konuşamıyor. Aynı şey Amerika'da da AIPEC'le oluyor. Bu susturma mekanizmasını kim sağlıyor, Rotschild mi? Hayır! Solcu Yahudiler. Sol zihniyet, Yahudi kültürünü, tarihini, kimlik politikasını, evrim planını incelememize izin vermiyor. Solcu Yahudiler ve Akademideki Yahudiler evrimsel bakmamıza izin vermiyor.

yaklasansaat, 27/04/2014
(Ergün Diler, Bekir Hazar, Yaz-Boz, ahaber , 26/04/2014)


ys@yaklasansaat.com

ana sayfa| evren| gezegenler| dünyamiz| dinler| eski kavimler| cin-şeytanlar| haberler| yorum-analiz| seslendirmeler| videolar| site haritası| iletişim| forum| ys kitapları

Bu sitedeki yazı, resim ve dökümanlar, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Yaklaşan Saat'in resmi twitter adresi aşağıdadır. Bu hesabın dışındaki diğer hesaplarla Yaklaşan Saat'in bir ilgisi yoktur: @yaklasansaat