yaklaşan saat
kuranda islam, kuran ışığında araştırmalar


 

Haberler/...

Neturei Karta'nın Bildirisi:
İşgal Edilmiş Filistin'deki Kardeşlerimize Uygulanan Siyonist Cinayetleri Durdurun!

Meir Hirsh

Dünya'daki gerçek dindar Yahudiler, Siyonist işgal kuvvetleri tarafından Filistinli kardeşlerimize karşı, Gazze şeridi ve Batı Şeria'yı bombalamak, masum erkek, kadın ve çocukları öldürmek, tutuklamak kovmak, ve evlerini yıkmaka işlenen suçları kınamakta ve herkese açıkça ilan etmektedir. Bu Siyonist teröristlerin amaçları; Filistin halkı ve liderlerine zulmetmek, Filistin halkını yönetmek için onların haklarını ellerinden almak ve en temel ihtiyaçların ve insani yardımların Filistin halkının eline geçmesine engel olmaktır. Siyonistler bu gaddarca insan hakları ve uluslararası kanun ihlallerini bütünüyle Siyonist bir devlet olarak tanınmaları reddedildiği için Filistinlileri cezalandırıyorlar.

Bizler Kutsal topraklarda yaşayan gerçek Yahudi halkı olarak bir kez daha Siyonizmin Yahudi halkıyla hiçbir bağı olmadığını açıkça ilan ediyoruz. Siyonizm ve Yahudilik birbirine taban tabana zıttır. Tarih boyunca ve özelikle Filistin'in barışçıl sakinlerine karşı bu gün yaşadığımız savaşta Siyonistlerin, Filistinli kardeşlerimize karşı tüm cinayet ve ölüm saçan eylemleri, içinde biraz olsun insanlık kalmış her doğru düşünebilen kişiyi harekete geçirmelidir. Bu teröristlerin suçları Kutsal Tevrat'ın hiçbir sözüne uymamaktadır.Tevrat'ta öldürmek yasaklanmıştır. Tekvin 9/6'da şöyle yazar:

"Kim insan kanı dökerse, kendi kanı da insan tarafından dökülecektir... "

Ve ayrıca bunun dışında Tur dağında Yahudi halkına verilen 10 Emrin içinde şu da vardır:

"Öldürmeyeceksin."

Yahudi halkı her zaman merhametli bir halk olarak tanınmıştır, ancak lanetlenmiş Siyonistlerin alçakça ve ölümcül eylemleri nedeniyle bu suçlardan tamamen beri olan Yahudilerin ismine leke sürülmektedir. Biz Allah'a iman eden Yahudiler, burada apaçık bir şekilde beyan ediyoruz ki; Siyonistler Yahudi halkına ya da şiddetli bir şekilde cinayetten men eden Yahudi dinine mensup değillerdir. Siyonistler hiçbir biçimde Yahudi değildirler ve onların kullandıkları "İsrail" ismi tam bir sahteciliktir. Onlar sadece uluslararası bir terör devletini yöneten şımarık ve pişkin teröristlerdir. Hiçbir surette Yahudi toplumunu temsil etmezler ve Kutsal toprakların bir zerre toprağında bile hakları yoktur.

Biz buradan dünyadaki tüm aydınlanmış milletleri, doğruluk ve adaleti arayan tüm insan hakları örgütlerini, her ne pahasına olursa olsun tüm yetkilerini kullanıp Siyonist terörizmin zulmünü durdurmaya çağırıyoruz.

Biz Siyonist liderlerin, askeri yetkililerin ve bu savaş suçlarından sorumlu olan herkesin uluslararası bir mahkemenin önüne çıkmasının zamanının geldiğini hissediyoruz. Böylece adalet ilk ve son kez yerine gelebilir ve Filistinli kardeşlerimize karşı işlenen cinayetler ve suçlar bir son bulabilir.

Öldürülen tüm Filistin halkı ve liderlerinin ailelerine taziyelerimizi sunuyoruz ve kana susamış Siyonistler tarafından yaralanmış bu ailelerin yaralarının iyileşmesini diliyoruz.

Güncelleme: 23/06/2014
Kaynak
: Rabbi Meir Hirsh, Leader of Neturei Karta, Al-Quds, Palestine

ys@yaklasansaat.com

ana sayfa| evren| gezegenler| dünyamiz| dinler| eski kavimler| cin-şeytanlar| haberler| yorum-analiz| seslendirmeler| videolar| site haritası| iletişim| forum| ys kitapları

Bu sitedeki yazı, resim ve dökümanlar, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Yaklaşan Saat'in resmi twitter adresi aşağıdadır. Bu hesabın dışındaki diğer hesaplarla Yaklaşan Saat'in bir ilgisi yoktur: @yaklasansaat