yaklaşan saat
kuranda islam, kuran ışığında araştırmalar


 

Haberler/...

Yahudi Soykırımına Uğrayanlar Haykırıyor:
Siyonist İsrail'in Soykırımını Durdurun!

İsrail Gazze'ye düzenlediği hava saldırısında son olarak sahilde oynayan dört çocuğu vurdu. Böylece saldırılarda yaşamını yitirenlerin sayısı 230'a, yaralıların sayısı ise 1700'e yükseldi.

Biz Yahudi soykırımında sağ kalanlar, Filistin halkına yapılan soykırımı bir an önce durdurmaları için aydın dünya liderlerine yalvarıyoruz.

Canavarlaşmış siyonistler masum erkek, kadın ve çocuklarla dolu binaları gece gündüz durmadan bombalıyor ve onları diri diri yakıyorlar. Tamamen korunmasız olan insanlar gece yarılarında evlerinden atılarak gettolara sürülüyorlar. Bu kanunsuz terror eylemleri bizlere Yahudi soykırımı sırasında yaşadığımız korkunç olayları hatırlatıyor. Kana susamış siyonistler, BM tarafından öngörülen meşru müdafa prensibini utanmazca suistimal ederek yüzlerce Filistinli kardeşimizi soğukkanlılıkla öldürüyorlar.

Dünya'yı yönetenlerin bu tarihi yanlışı düzeltme zamanı gelmiştir. Ailelerimiz gaz odalarına gönderildiğinde Dünya sessiz kaldı. İşgal altındaki Filistin'e karşı siyonistlerin işlediği suçlar, yine bu kulakları sağır edici sessizliğin çınlamasıdır. Çünkü silahlı kuvvetler tarafından dayatılan yaklaşık 70 yıllık siyonist işgal sayesinde Filistinli kardeşlerimizin elinden her şeyleri alındı, sürüldüler ve öldürüldüler. Dünya'yı yöneten güçler sanki Yahudi soykırımı esnasında sergiledikleri duyarsızlığı telafi etmek için Siyonistlere devlet kurma yetkisi verdiler. Masum insanları atalarının mülkünden mahrum bırakma pahasına bu siyonistlere Filistin'de bir devlet vermek zalimliktir, basiretsizliktir ve de hukuğa aykırıdır.

Sonuç olarak milyonlarca sığınmacı hala kamplarda çürüyor ve Kutsal Topraklar'ın hiç bitmeyen vahşet ile cezalandırılması tüm bölgeyi istikrarsızlaştırıyor. Gerçekte siyonist liderler de Dünya'nın geri kalanı gibi Avrupa'daki Yahudilerin kaderine duyarsız kaldılar; hatta Nazilerle saygı ve anlayışla işbirliği yaptılar ki onlar da Yahudilerin Avrupa da yerleri olmadığına inanıyorlardı. Dünya'yı yönetenlerin İsrail'in Yahudi soykırım hatırasını kendi çıkarı için kullanmasına müsade etmesi korkunç bir şeydir. Çünkü siyonistler, Filistinlilere soykırım zulmü yapmak için bu utancın ve rezaletin yönünü değiştiriyorlar.

Siyonist devlet maalesef çoğunlukla "Yahudi devleti" olarak düşünüldüğünden, tüm dünyadaki Yahudiler İsrail'in Filistinlilere uyguladığı vahşet nedeniyle kınanmaya ve ayıplanmaya maruz kalırlar. Böylece siyonistlerin zulmü Anti- semitizmi körükler bu da hem Siyonizmin haklılığını ispat etmek için hem de daha çok göçmen alabilmek için oldukça yararlı bir yoldur.

Siyonistlerin soykırım suçuna acilen dur deyin! Soykırımcıları onların siyasi liderlerini ve askeri personelini Lahey'deki Uluslararası Suçlar Mahkemesinin önüne çıkarın. Biz soykırımdan sağ kurtulanlar, dünyayı yönetenlere masum insanlara karşı yapılan siyonist vahşetini dudurmaları için bütün güçlerini kullansınlar diye yalvarıyoruz.

Biz Allah'a iman eden Yahudiler, burada apaçık bir şekilde beyan ediyoruz ki; siyonistler Yahudi halkına ya da şiddetli bir şekilde cinayetten men eden Yahudi dinine mensup değillerdir. Siyonistler hiçbir biçimde Yahudi değildirler ve onların "İsrail" ismini kullanmaları tam bir sahtekarlıktır. Onlar sadece uluslararası bir terör devletini yöneten şımarık ve pişkin teröristlerdir. Hiçbir surette Yahudi toplumunu temsil edemezler ve Kutsal toprakların bir zerresinde bile hakları yoktur.

Öldürülen tüm Filistin halkı ve liderlerinin ailelerine taziyelerimizi sunuyoruz ve kana susamış siyonistler tarafından yaralanmış bu ailelerin yaralarının iyileşmesini diliyoruz. Filistin halkının ve liderlerinin, siyonist canavarın kollarından bir an önce kurtulması ve başkentleri Kudüs olmak üzere Filistinlilerin tüm kutsal topraklardaki egemenliklerinin yeniden kurulması için Allah'a dua ediyoruz. Allah, siyonistleri Kutsal Topraklardan sürecektir. Bizler Peygamberlerin geçmişteki vaadlerinin yerine gelmesini hak ediyor olmalıyız:
"Allah'ın Krallığı dünyanın her yerine yayılacak ve tüm milletler Allah'a hizmet etmek için o Krallığa katılacaklar."

Yahudi soykırımından sağ kurtulanlar adına acı ve öfkeyle imzalanmıştır.

Güncelleme: 17/07/2014
Kaynak:
Neturei Karta Lideri Rabbi Meir Hirsh, Neturei Karta, Filistin, 14/07/2014

ys@yaklasansaat.com

ana sayfa| evren| gezegenler| dünyamiz| dinler| eski kavimler| cin-şeytanlar| haberler| yorum-analiz| seslendirmeler| videolar| site haritası| iletişim| forum| ys kitapları

Bu sitedeki yazı, resim ve dökümanlar, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Yaklaşan Saat'in resmi twitter adresi aşağıdadır. Bu hesabın dışındaki diğer hesaplarla Yaklaşan Saat'in bir ilgisi yoktur: @yaklasansaat