yaklaşan saat
kuranda islam, kuran ışığında araştırmalar


 Adem'den Beri Yönetmen Cin-Şeytanlar: Oynayan İnsanlar!

Bugün bilimin geldiği yere rağmen insanlığın ve süper yöneticilerinin durumu içler acısı. ABD başkanları uzaylılara inanıyor, onlarla toplantılar yapıyor, onlardan "ABD'deyiz ancak zarar vermeyiz" kabilinden yazılı belgeler alıyor. Bugün başta ABD olmak üzere dünyanın her yerinde bu uzaylılar, kandırdıkları elçileri(medyumları) aracılığıyla yıllardır "Dünyayı ele geçirmeye" çalışıyor, beyin yıkıyorlar.

Uzaylılarla(!) görüşen ABD Başkanı Eisenhower.

Türkiyede bile bir sürü New Age'ci, sevgici uzaylı-melek(!) yönlendirmeli siteler, maalesef "Vahiy"den ve "Kur'an"dan mahrum gençleri avlıyor-avsunluyor. Bir hanımefendi bir kitap yazıyor; "melekleriniz sizinle konuşuyor" diye baskı üstüne baskı yapıyor. Güya "herkes melekleri çağırıp, görüşebilir, onların yönlendirmesinden yararlanabilirmiş" bu zırvalara göre. Yazarın kendisi bizzat 24 melek(!)le beraber çalışıyormuş(!) Bunların hepsi A'dan Z'ye cehalettir, cehalet ve şeytan aldatmacaları!

Bütün bunlar İblis taifesinin, insanoğlunun zaaflarından yararlanarak geliştirdiği "akılsızlık oyunları"dır, başka değil. Ötegün Mu'yu, Atlantis'i; dün Sümerleri, Akadları, Babillileri, Mısırlıları, Eski Yunanlıları, Kenanileri ve Romalıları nasıl kandırmışsa; bugün de bu çağın insanlarını, hegomanlarını aynı şekilde kandırıyor, benzer şekilde oynuyor. Dün "tanrılar oyunu"nu durmadan sergilerken, bugün de "uzaylılar oyunu"nu yahut "melekler oyunu"nu sahneliyor... İblis ve avanesinde oyun bitmez, ademoğlunda da aldanma bitmez, tarih durmadan tekerrür ediyor... İşte Dünyanın süper gücünün yöneticilerinin düştüğü zavallı durumlar, işte cin-şeytanların uzaylı oyunları.

Yaklaşansaat

Başkan Uzaylılarla Görüşüp Anlaşmış!

İşte bir uzaylı(!)

"Eski ABD Başkanı Dwight D. Eisenhower'ın telepati yöntemi ile iletişim kurduğu uzaylılarla, 3 toplantı ve bir anlaşma yaptığı öne sürüldü. Eski hükümet ve Pentagon danışmanı İngiliz yazar Timoty Good, yıllardır dolaşan söylentiyi tekrar gündeme taşıdı. BBC2 televizyonunda Frank Skinner'ın sunduğu programa katılan eski danışman Good, 34'üncü ABD Başkanı Dwight D. Eisenhower'ın en az üç kez uzaylılarla toplantı yaptığını öne sürdü. Good, FBI ajanlarının telepati yöntemi ile iletişim kurduğu uzaylılarla gerçekleşen toplantıların New Mexico'da bulunan hava üslerinde gerçekleştiğini iddia etti.

ANLAŞMA BİLE YAPMIŞ!

"Good, 1953-1961 yıllarında görev yapan Eisenhower'ın güçlü şekilde uzaylıların varlığına inandığını anlattı. Uzaylıların resmen ya da başka yoldan dünyada birçok kişi ile iletişim kurduğunu belirten Good, başkan Eisenhower'ın 1954 yılındaki uzaylılarla toplantısının, New Mexico'daki Holloman Hava Üssü'nde gerçekleştiğini kaydetti. Eski başkanın bu toplantıların birinde "Yabancı griler" adı verilen bir ırkla anlaşma yaptığını da anlatan Good, anlaşmanın ayrıntıları hakkında bilgi vermedi. Good ayrıca birçok ülke hükümetinin uzaylılarla yıllardır devam eden iletişimlerinin bulunduğunu kaydetti.

Eski başkan Eisenhower, 1969'da 78 yaşında yaşamını yitirdi. Emekli New Hampshire eyalet temsilcisi Henry McElroy Jr ise 2010 yılında eski başkana uzaylılar hakkında yazılmış bir belge gördüğünü açıklamıştı. McElroy yayınladığı video kaydında eski başkana "uzaylıların ABD topraklarında olduğu ve onlarla görüşebileceğinin" yazıldığını öne sürmüştü. McElroy, belgede uzaylıların zarar vermek için ABD'de olmadıklarının ve endişe duyulmaması gerektiğinin de vurgulandığını kaydetmişti.

Güncelleme: 19/02/2012
sabah, 18/02/2012

 


ys@yaklasansaat.com

ana sayfa| evren| gezegenler| dünyamiz| dinler| eski kavimler| cin-şeytanlar| haberler| yorum-analiz| seslendirmeler| videolar| site haritası| iletişim| forum| ys kitapları

Bu sitedeki yazı, resim ve dökümanlar, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Yaklaşan Saat'in resmi twitter adresi aşağıdadır. Bu hesabın dışındaki diğer hesaplarla Yaklaşan Saat'in bir ilgisi yoktur: @yaklasansaat