yaklaşan saat
kuranda islam, kuran ışığında araştırmalar


 Gerçek Yahudilerin Feryadı: Filistinlilerin Soykırımını Durdurun!

Dindar dünya Yahudileri, şuan işgalci Siyonist güçler tarafından Gazze şehrinin bombalanması ve masum kadın, erkek ve çocukların öldürülmesi sonucu Filistin halkına karşı işlenen soykırımı kesin suretle kınamaktadır. Bu güçlerin amacı, Filistin halkına ve liderlerine eziyet etmek ve Filistin halkını yönetmeleri için, meşru haklarından onları alıkoymaktır. Bu güçler, masum kadın, erkek ve çocukların temel insani haklarını ve diğer ihtiyaçlarını yok sayarak onları evlerinden sürmektedirler. Siyonistler, Filistinlileri, Siyonistlerin varlığını bir devlet olarak tanımayı reddettiklerinden dolayı "cezalandırarak", insan hakları ve uluslararası yasaları zalimce ihlalde bulunmaktadırlar.

Bizler, Kutsal Topraklardaki inançlı gerçek Yahudiler olarak, bir kez daha Siyonizmin, Yahudi halkı ile hiç bir ilişkisinin olmadığını ilan ediyoruz. Siyonizm ve Yahudilik birbirine tabanı tabanına zıttır. Tarih boyunca Filistin halkına karşı işledikleri cinayet ve suçların tamamı ve de özellikle barış içindeki Filistinli yerleşimcilere karşı yürütülen bu son savaş, aklı selim düşünen herkesi - içinde biraz insanlık olan her hangi bir kimseyi- protesto etmek için harekete geçirmelidir. Onların bu suçları Yaratılış 9:6'da yazıldığı gibi öldürmeyi yasaklayan Kutsal Tora'ya tamamen aykırıdır:

"Kim insan kanı dökerse, kendi kanı da insan tarafından dökülecektir, çünkü Tanrı insanı kendi suretinde yarattı."

Ve bu, Sina Dağında verilen On Emir'den de biridir: "Öldürmeyeceksin"

Yahudi halkı her zaman merhametli bir halk olarak bilinmiştir ancak lanetlenmiş Siyonistler, bu aşağılık ve kanlı eylemleriyle, böyle suçlardan tamamen uzak olan Yahudilerin iyi adını karalamaktadırlar. Onlar, insanlıklarını çöpe atmıştır ve kendileri de hiç bir şekilde Yahudi halkına ait değillerdir.

Biz, bu vesile ile dünyanın tüm aydın uluslarına, insan hakları organizasyonlarına ve Arap ülkelerine ve de doğruluk ve adalet arayan herkese, her ne şekilde olursa olsun, Siyonistlerin yürüttüğü bu soykırımı durdurmaları için güçlerini kullanmaları çağrısında bulunuyoruz. Bizler; zamanın, Siyonist liderler, ordu mensupları ve bu soykırım ile ilgili savaş suçlarından sorumlu olan herkesi uluslararası bir mahkemenin huzuruna çıkaracağını  hissediyoruz. Öyle ki adalet galip gelmeli, ilk ve son kez Siyonistlerin, Filistin halkına karşı yaptıkları zulüm ve cinayetler bir son bulmalıdır. 

Biz, Allah'a inanan Yahudiler, bu vesile ile Siyonistlerin ne Yahudi halkına ve ne de tamamen öldürmeye karşı olan Yahudi dinine ait olmadığını deklare ediyoruz. Siyonistler hiç bir şekilde Yahudi değildirler ve de İsrail'in adını sahtekarca kullanmaktadırlar. Onlar, yalnızca uluslararası terörizm devletini yöneten arsız teröristlerdir. Hiç bir şekilde Yahudi halkını temsil edemezler ve de Kutsal Toprakların tek bir karış topağı üzerinde bile hakları yoktur.

Katledilen tüm ailelere, Filistin halkına ve liderlerine en derin taziyelerimizi bildirir ve kana susamış Siyonistler tarafından yaralanan herkese acil şifalar dileriz.

Allah'a, Filistin halkının ve liderlerinin, vahşi Siyonist canavarların ellerinden ivedi kurtuluşu için dua ediyor ve Filistinlilerin, başkenti Kudüs olan Kutsal Topraklar üzerindeki tam bağımsızlıklarının geleceği büyük günü ümit ediyoruz. Allah'ın gücü ile Siyonistler Kutsal Topraklardan sürülmüş olacaktır.

Allah'ın dünyadaki krallığını ortaya çıkaracak olan ve tüm ulusların O'na hizmete katılacağı, peygamberlerin o kadim vaadini yerine getirmeye layık olma dileğiyle.

Öfke ve acı içinde,

İmza:
Rabbi Meir Hirsh
Neturei Karta
Kudüs

Güncelleme: 21/11/2012
Kaynak:
Letter from, "Neturei Karta of the Orthodox Jewry", çev. Kader Demirpehlivan, yaklasansaat.com, 19/11/2012.


ys@yaklasansaat.com

ana sayfa| evren| gezegenler| dünyamiz| dinler| eski kavimler| cin-şeytanlar| haberler| yorum-analiz| seslendirmeler| videolar| site haritası| iletişim| forum| ys kitapları

Bu sitedeki yazı, resim ve dökümanlar, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Yaklaşan Saat'in resmi twitter adresi aşağıdadır. Bu hesabın dışındaki diğer hesaplarla Yaklaşan Saat'in bir ilgisi yoktur: @yaklasansaat