yaklaşan saat
kuranda islam, kuran ışığında araştırmalar


 Dünya Dışı Saldırı Korkuları!

Başbakan Putin'e, Rusya Acil Durumlar Bakanlığı'nın (EMERCOM) hazırlayıp sunduğu şok edici "çok gizli" bir rapor, "Dünya dışı saldırı" uyarısında bulunuyor. Başkan Medvedev'in buna tepkisi, Moskova'yı yakın yer yörüngesi "hedeflerinden" korumak için S-400 Triumf uçak savar füze sisteminin ikinci alayına emir vermek oldu.

Bu rapora göre, olağan dışı gama ışınları patlaması, ilk defa 28 Mart'ta NASA'nın Swift uydusu tarafından uzayın derinliklerinde gözlemlendi ve 12 gün boyunca sürdü. Bu patlamalar, Dünya'ya çok yakın, en büyük uzay kayası olarak keşfedilen Asteroit 2010 SO16 ve Kasım başlarında 0,85 Ay mesafesi kadar gezegenimize yaklaşacak olan ve çapı 400 metre olan Asteroit 2005 YU55 ile ilişkili görünüyor. Rus bilim adamları, henüz bu ilişkinin ne anlama geldiğini tanımlayamasalar da bu rapor, iki asteroitin sebep olduğu "mavi ışın" atışlarının Dünya'nın üst atmosferi üzerindeki etkilerinin geniş çapta olduğunu ve gözlemlerin Rusya, Yeni Zelanda ve Uluslararası Uzay İstasyonu tarafından videoya kaydedildiğini ifade ediyor.

EMERCOM raporunda, mavi ışınlardan birinin, 8 Nisan'da Almanya'nın kuzeyinde büyük bir girdap oluşturduğu, yaklaşık 100 aracı tam bir kargaşa içine sürükleyerek, 8 kişinin ölümüne 41'den fazla kişinin de yaralanmasına sebep olduğu belirtiliyor.

Raporda, geçen yirmi yıl içinde bu iki büyük asteroit Dünya'ya yaklaştığında rüzgârlarda, gizemli şekilde artışların olduğu ifade ediliyor. Avustralya'daki Swinburne Teknoloji Üniversitesi'nde rektör yardımcısı olan Ian Young, yakınlarda şaşırtıcı bir bulgu elde etti. Bulgularına göre; Dünya, geçtiğimiz 20 yılda daha fırtınalı hale geldi. Rüzgârlar, ortalamanın yaklaşık %5'i kadar artarken, fırtınaların sebep olduğu çok şiddetli rüzgârlar ise %10'luk bir artış gösterdi.

Bu raporda endişe verici olan şey, mavi ışınların etkisiyle Dünya'nın Kuzey Kutbu'ndaki manyetik kalkanın bozulması ve baharda buradaki ozon tabakasının rekor seviyede zarar görmesi. Bu gözlemleri; yerden, balonlarla ve uydularla rapor eden Dünya Meteoroloji Örgütü'nün yeni bulguları, kışın başlangıcından Mart sonuna kadar bu bölgenin, %40 kadar ozon kaybına uğrayarak zarar gördüğünü doğruladı.

Aynı zamanda EMERCOM raporu; bu iki büyük asteroitin, geçen ay Çin'de ulusal haber programında yayınlandığı gibi dünya çapında birçok yerde gökyüzünde iki Güneş'in belirdiğine yönelik haberlerden de sorumlu olduğunu söylüyor.

Raporda önemli bir başka not; asteroitlerin yer çekim alanlarının, her bahar mevsiminde Dünya'ya ateş topları göndermesi. Bu ateş toplarından biri geçenlerde Amerika'nın Tennessee eyaletinde gökyüzünde patladı. NASA Meteorit Çevre Merkezi'nden Bill Cooke bir açıklamasında:

"Tam olarak anlayamadığımız nedenlerden dolayı, parlak meteorların oranları, ilkbahar ekinoksuna yakın haftalarda artıyor."

Ne veya kimler, Dünya'ya yönelik bu şaşırtıcı saldırıların arkasında yer alıyor? Buna yönelik bir ipucunu, geçtiğimiz hafta Amerika'nın Federal Araştırma Ofisi (FBI) bizlere verdi. Uzaylıların, Roswell UFO kazasında Amerika'ya indiğini doğrulayan "çok gizli" belgelerinden birini halka açıkladı.

1950 yılında, Washington bölge ofisinde görevli özel ajan J. Edgar Hoover'ın hazırladığı, "Uçan Daireler" başlıklı FBI raporunda; üç uçan dairenin, 1947'de Amerikan ordusu tarafından, New Mexico'da ortaya çıkarıldığı açıklanıyor. Bu cisimlerin, yaklaşık 50 fit çapında, orta kısımları kabarık dairesel şekle sahip olduğu; içinde 3 fit boyunda üç insan benzeri varlığın bulunduğu, her bedenin metalik, çok ince bir kumaştan, hız veya test pilotlarının kullandığı elbiselere benzer biçimde giyindiği ifade ediliyor. Tüm dünya, boşluğa doğru itildiği ve Amerikan ordusunun ve rejiminin yüz milyonlarca dolar harcayarak halkından gizlemeye çalıştıkları şeyi kabul etmeye zorlandığı bir zamanda, FBI'nın, bu "çok gizli" belgeleri açığa çıkarmasının arkasındaki nedenleri bilmiyoruz.

Güncelleme: 24/05/2011
Kaynak: "
Russia Orders Missile Alert After Mysterious 'Vortex' Slams into Germany: Report", The Nation, çev. Hatice Öztürk, yaklaşansaat.com, 11/04/2011.


ys@yaklasansaat.com

ana sayfa| evren| gezegenler| dünyamiz| dinler| eski kavimler| cin-şeytanlar| haberler| yorum-analiz| seslendirmeler| videolar| site haritası| iletişim| forum| ys kitapları

Bu sitedeki yazı, resim ve dökümanlar, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Yaklaşan Saat'in resmi twitter adresi aşağıdadır. Bu hesabın dışındaki diğer hesaplarla Yaklaşan Saat'in bir ilgisi yoktur: @yaklasansaat