yaklaşan saat
kuranda islam, kuran ışığında araştırmalar


 Amerika ve Obama Tutsak!

Başkan Obama'nın, Amerika'nın en güçlü 10 para ve finans kaynağını aynı etnik gruptan insanlarla doldurması sizin için sürpriz olmaz mı? Eğer bu en güçlü 10 para ve finans kaynağının tamamı sadece Çinliler'e, Meksika kökenlilere, Eskimolar'a ya da Araplar'a gitseydi, kızmaz mıydınız..? Endişelendiniz mi? Kafanız mı karıştı?

Aslında, Obama yönetimindeki en önemli 10 para kaynağı ve finansal iş pozisyonu, sadece tek bir etnik grubun elinde. Fakat bu çok sevilen DNA kökeni Çinliler, Mexica kökenliler, Eskimolar ya da Araplar değil. Eski Clinton'ın emir eri James Carville bağırabilir: "Bunlar aptal Yahudiler!"
Obama'nın tercihi olan ilk 10 sıradaki bürokratların kökenlerine bir göz atalım. Bunlar, Amerika'nın finans ilişkilerini yürütüyorlar:

Chairman, Federal Reserve – Merkez Bankası

Ben Bernanke (Yahudi)

Vice Chairman, Federal Reserve – Merkez Bankası

Donald Kuhn (Yahudi)

Secretary of Treasury – Hazine

Tim Geithner (Yahudi)

Director, Office of Management and Budget – Bütçe ve Yönetim

Peter Orzhag (Yahudi)

Chairman, Council of Economic Advisors – Ekonomik Tavsiye Konsülü

Larry Summers (Yahudi)

Chairperson, Securities and Exchange Commission

Mary Schapiro (Yahudi)

Chairperson, Federal Deposit Insurance Corp.

Sheila Bair (Yahudi)

Chairman, Commodities Futures Trading Commission

Gary Gensler (Yahudi)

Director Office of Regulatory Affairs – ruhsatlandırma işleri

Cass Sunstein (Yahudi)

Commissioner, Internal Revenue Service -  vergi dairesi

Douglas Shulman (Yahudi)

Bu şaşırtıcı para patronları koleksiyonuna, Obama Beyaz Sarayı'nın personel şefi Rahm Emanuel ismini eklemeden olur mu? Emanuel, İsrail vatandaşı. İsrail savunma bakanlığında çalışmıştı. Obama'nın politika ekibine katılmadan önce zengin bir Wall Street brokeriydi. Ondan önce de Amerikan kongresinde Yahudi çoğunluğun yaşadığı Chicago'yu temsil ediyordu. Yahudi basını tarafından "Siyonist Pit bull" olarak övülen Emanuel, Beyaz Saray sözcüsü Nancy Pelosi tarafından Wall Street ile meclis arasında işbirliği sağladığı için akredite edilmişti. Birlikte Bush yönetiminin, bankerler için gereksiz harcamalarla dolu olan Tarp programını yapmışlardı.

Bugünkü demografik rakamlara göre Yahudiler, 300 milyonluk Amerikan nüfusunun %2,5'unu teşkil ederken; bu küçük etik topluluk, finansal hegemonyayı yönetebiliyorlar. Federal büroların içinde yer alan düzenleyici ve özel güçler, bu küçük zümrenin hayal gücüne kalmış durumda. Tüm Amerikan bütçesi onların elinde. Binlerce bankanın ve finansal kuruluşun CEO ve yöneticileri, onların emrine amade. Hiçbir hükümet kuruluşu, onların görüş ve düzenleyici otoritesi karşısında güvende değil. Mortgage ve ticari faiz oranları, Merkez Bankası'ndaki Yahudi üst düzey yöneticiler tarafından ayarlanıyor. Adı geçen bürolara ve ofislere ilave olarak Amerikan ticaret ve iş hayatını etkileyen başka Yahudi komiserleri de var.

Güçlü, Federal Ticaret Komisyonu (FTC)'nin başında bir Yahudi bulduk; Jon Leibowitz. Obama'nın, Gıda ve İlaç Dairesi(FDA)'nın başına koyduğu kişi bir Yahudi olan Dr. Margaret Hamburg. Medyayı kontrol eden bir diğer kodaman ise Julius Genachcowski, Federal İletişim Komisyonu başkanı(FCC).

Nasıl bir akıl çarpılması bu? İş ve ticaret uygulamaları, TV ve radyo programları, ülkemizin gıda kaynakları, ilaç endüstrisinin tamamı sadece tek bir etnik grup tarafından düzenleniyor ve kontrol ediliyor: Yahudiler.

Evet, Büyük Birader'in, her şeyi gören gözü gece ve gündüz tetikte, işadamlarını ve vatandaşları taciz ederek, sürdürülmesini garanti ettikleri Siyonist görevlerini, Amerika için tamamlanmış durumdalar. Rothschild para faizlerinin seçilmiş aracı olan başkan Obama, Federal sistemimiz içerisindeki tüm para, finans ve iletişim kontrol noktalarına Yahudileri yerleştirerek, hiç kimsenin "Siyonist Kontrol Matrisi"nden kaçmamasını garanti etmiş oluyor.

Zavallı ve yardımsız Başkan Barack Obama. "Siyonist Kontrol Matrisi"nde olduğu gibi, kaçamayacak şekilde ahtapotun kollarında tutsak olmuş durumda. Başkanın Oval Ofisteki meşe masasına 50 adımdan daha yakın mesafede David Axelrod oturuyor. Başkan Obama'nın seçim kampanyasını yöneten Yahudi politikacı. Barack'ın, Beyaz Saray'daki ofisinin yanında onun da ofisi var. Axelrod, Obama'nın baş politika danışmanı. Aynı zamanda Obama'nın ofisinin dışında tüneyen bir başka isim Beyaz Saray personel şefi Rahm Emanuel. Obama'nın politkalarının ve kararlarının Siyonist çizgiye uygunluğunu garanti etmek için, bir Yahudi olan Ellen Moran, Beyaz Saray İletişim Direktörü olarak borusunu öttürmektedir. Bayan Moran, Başkan halka konuşmasına izin verildiğinde telepromterdaki konuşmasında okuduğu kelimeleri kontrol eden kişi.

Aynı zamanda Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın da her adımını kontrol eden Yahudi Siyonist bir eğiticisi var: Ron Klain. Başkan Yardımcısı'nın personel şefi. Kesin bir aşağılama olarak, Beyaz Saray'ın Doğu Kanadındaki rezidansında yaşayan First Lady Michele Obama'nın zenci olan emir eri, bir Yahudi ile değiştirildi: Susan Sher. Yahudi etnik gruptan, Michele'in personel şefi. Evet doğru, cesur First Lady, sıkı bal peteği içinde sıkışmış bir şekilde "Siyonist Kontrol Matrisi" tarafından tuzağa düşürülmüş durumda.

Öyle görünüyor ki, başkan Obama ve eşi Michele, diğer tüm Amerikan halkının, sizin ve benim yaşadığım aşağılanmayı yaşıyor. Halkın %52,9'u tarafından oy verilen ve bizim başkanımız olarak seçilen adam bizim gibi bir tutsaktan başkası değil. Kutlamaların sebebi bu değil mi? Doğru, şimdi şöyle söylenebilir:

Afrikalı-Amerikalılar geldiler. Eşit fırsatlar sonunda gerçek oldu. Bugün Amerika'da, Yahudi olmayan her adam, her kadın bir tutsak.

Güncelleme: 01/03/2010
Kaynak:
Texe Marrs, "Obama and America Under Subjection to Tight-Knit Cabal", texemarrs, (Rothschild's Choice), çev. Ayhan Demirpehlivan, yaklasansaat.com.


ys@yaklasansaat.com

ana sayfa| evren| gezegenler| dünyamiz| dinler| eski kavimler| cin-şeytanlar| haberler| yorum-analiz| seslendirmeler| videolar| site haritası| iletişim| forum| ys kitapları

Bu sitedeki yazı, resim ve dökümanlar, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Yaklaşan Saat'in resmi twitter adresi aşağıdadır. Bu hesabın dışındaki diğer hesaplarla Yaklaşan Saat'in bir ilgisi yoktur: @yaklasansaat