yaklaşan saat
kuranda islam, kuran ışığında araştırmalar


 Bill Gates: Gizli Nanoteknolojik Aşıları Finanse Ediyor

Bill ve Melinda Gates

Bill ve Melinda Gates Vakfı, tüm dünyada kitlesel kısırlaştırma ve aşılama için tasarlanmış teknolojilerin finansmanlarını sağlamakla ün kazanıyor. Yakın zamanda vakıf tarafından finanse edilen bir program, erkeğin er bezlerine altı ay boyunca kısırlaştırma sağlayacak, şiddetli ultrason patlamaları için kullanılacak bir kısırlaştırma programı. Buna "geçici kısırlaştırma" teknolojisi de denebilir.

Şimdi vakıf cilt yoluyla emilen nanoparçacıklara dayalı "terlemeyle tetiklenen aşı" adında yeni bir programı finanse ediyor. Bu teknoloji "geliştirilmiş nanoparçacıklar sayesinde aşı, kıl kökünden derinin içine girdiği ve insan teriyle temas ettiğinde aşının, nanoparçacığın içinden salınmaya başladığı" bir yöntem olarak adlandırılabilir.

Araştırmaya hibe edilen para, Almanya Enfeksiyon Araştırma Merkezi için çalışan Carlos Alberto Guzman'ın Helmholtz Merkezi'ne ve Helmoltz İlaç Araştırmaları Enstitüsü'nden Claus-Michael Lehr ve Steffi Hansen'e verilecek.

Bu enstitülerin ikisi de Gates Vakfı'nın küresel sağlıkta büyük atılımlara ve buluşlara ulaşmayı hedefleyen "Büyük Meydan Okuma Keşifleri" programına dahildir. Bu, kitle kısırlaştırması ve nanoparçacıklı aşılar, gizlice, hiç haberiniz olmadan da uygulanabilir anlamına geliyor. Nanoparçacık aşılar, örneğin havaalanı güvenlik kontrolü noktasından geçen herkese sprey sıkılarak kullanılabilir; ofis binalarının veya okulların havalandırma sistemleriyle kitlelere uygulanabilir. Aşılandığınızdan haberiniz bile olmaz.

Bu teknoloji potansiyel olarak sağlık hürriyetiniz için büyük tehlikedir. Bunu kullanarak devletler veya ilaç şirketleri (günümüzde ikisi de aynı şeydir) "Güneş kremi'' adı altında cilt kremi aşıları üretebilir. Cildinize sürdüğünüzde aslında vücudunuza yabancı DNA'lar veren, cilt tabakasının altına geçen ve orada çalışan nanoparçacıklar ile kendinizi aşılıyor olacaksınız.

GİZLİ KİTLE İLAÇLARININ TARİHİ

Peki, "Neden devlet, insanları, izinleri ve haberleri olmadan aşılasın ki", diye soruyor olabilirsiniz?
Bunu zaten suların floridlenmesiyle yapıyorlar. Florid bir ilaçtır ve dünyada yerel ve merkezi yönetimler şebeke sularını insanların ihtiyacı olsa da olmasa da – ellerinde hiçbir tıbbi tanı ve reçete yokken florid ilacını insanlara vermek için kullanıyorlar.

Böylece eğer devlet su kaynaklarının floridlenmesiyle halkına zaten gizli ilaçlama yapıyorsa; aynı kanallarla bir adım ileri giderek insanlara, binalardaki havalandırma sistemlerinden kitlesel aşılamaya neden geçmesinler. Bill Gates'e bu yayılması istenilen teknolojiyi finanse ettiği için teşekkür etmemiz(!) gerekiyor.

Gerçekten Bu "Küresel Sağlık İçin Büyük Bir Atılım" mı?

Eğer insanlara haberleri olmadan ilaçlar ve aşılar veren gizli tıbba güveniyorsanız; o halde bu büyük bir atılım(!) Batı tıbbı, rasyonel insanlara karşı çok saldırgandır. Hatta bunu uluorta da yapabilir. Halkı bu ilaçları yutmaya zorlamak için su kaynaklarını gizlice kirletme yoluna başvurulmasının sebebi de budur.

FLORİD VE GİZLİ İLAÇLAR

Bu arada floridin bir ilaç olmadığını savunanlara şunu hatırlatmalıyız: Amerika Gıda ve İlaç Dairesi FDA'nın tanımına göre insan vücudunda biyolojik etkilere sahip kimyasal maddeler bir ilaçtır. Bu yüzden florid de bir ilaçtır.

Dahası florid, FDA'ya göre onu yutarak "diş çürüklerini önlendiği" gibi garip iddialarla yapılan reklamlar bunu "onaylanmamış bir ilaç" yapıyor. Yani bu onaylanmamış ilaç su kaynaklarına nasıl olur da eklenebilir ve florid eksikliğine dair tek bir tanı veya hehangi bir doktordan tek bir reçete olmadan milyonlarca kişiyi nasıl olur da bu ilacı almaya zorlayabilirsiniz?

Yanıt, batı tıbbının, herhangi bir kural, yasa veya düzenlemeye uyması gerektiğine inanmayacak kadar kibirli oluşudur.

Bu, sizin izniniz olmadan su kaynaklarına katılan ve boğazınızdan geçen "zorba" bir tıp sistemidir. Yani aşıda durumun değişik olacağını neden düşünelim ki? Eğer hakim tıp görüşü, her kişiyi haberleri olmadan aşılamanın bir yolunu bulabilirse, hiç şüpheniz olmasın, bu yolu kullanır. Ve böyle bir çaba, şüphesiz Bill Gates tarafından sürekli olarak mali destek bulacaktır.

Güncelleme: 01/11/2010
Kaynak: Mike Adams, ''Bill Gates Funds Covert Vaccine Nanotechnology", naturalnews, çev. Kader Demirpehlivan, yaklasansaat.com, 28/05/2010.

 ys@yaklasansaat.com

ana sayfa| evren| gezegenler| dünyamiz| dinler| eski kavimler| cin-şeytanlar| haberler| yorum-analiz| seslendirmeler| videolar| site haritası| iletişim| forum| ys kitapları

Bu sitedeki yazı, resim ve dökümanlar, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Yaklaşan Saat'in resmi twitter adresi aşağıdadır. Bu hesabın dışındaki diğer hesaplarla Yaklaşan Saat'in bir ilgisi yoktur: @yaklasansaat