yaklaşan saat
kuranda islam, kuran ışığında araştırmalar


 Gilad Atzmon: "İsrail, Dünya'yı Ateştopuna Dönüştürmek İstiyor"

Gilad Atzmon

Atzmon'a göre "şeytanlığın anası İsrail", gezegeni bir "ateştopuna" dönüştürmek istiyor. Gilad Atzmon, mali krizin de "siyonist bir yumruk" olduğunu belirtiyor. Atzmon, Yeni Zelanda gazetelerinden "Gisborne Herald"dan Martin Gibson'la 23 Ocak 2009'da yaptığı söyleşide şunları söylüyor:

TEPEDEN DÜŞERSEM: KATİLİMİ ANLARSINIZ

Birçok imparatorluk için, stratejik olarak hayati bir yerde doğdum. Bu aptalca savaşlarda yer almak için beynim yıkandı ve ben de nihayetinde kaçmayı başardım.

Bence büyük bir tehlike altındayız. Bu gezegen üzerindeki en güçlü insanlara karşı savaşıyoruz. Görünürde ulusal devlet, geçtiğimiz günlerde cinayet işlemekten kaygılanmadığını ispatlamıştır. Yani korkmak ve dikkatli olmak için iyi nedenlerimiz var. Fakat size şunu söylemek isterim; bu gezegen perişan haldedir. Çok sevdiğim iki evladım var ve bu gezegen onların evi. Ben 20-30 yıl daha buradayım, belki yarın giderim. Ancak onlar burada kalacaklar.

Mossad, muhtemelen bir müzisyeni vurmanın üzerlerinde iyi durmayacağını hesaplıyordur. İntihara meyilli değilim. Eğer bir tepeden düşersem, kimin yaptığını anlarsınız...

YAHUDİ İDEOLOJİSİ: GEZEGENİ ATEŞTOPUNA ÇEVİRMEDEN LAĞVEDİLMELİ!

Çenemi kapatmayı ve umursamamayı becerebilmeyi isterdim, fakat ne zaman ki biri beni susturmaya kalksa anlıyorum ki doğruyu söylüyorum. Şeytanı, kötülüğün anasını işaret ediyorum. Bana anti-semitik demeye çalıştılar. Ben anti-semitik değilim. Benim Sami halkıyla bir derdim yok, benim insanlarla bir derdim yok. Ben anti-siyonistim, anti-Yahudi değil.

Bence Yahudi ideolojisi, gezegenimizi bir felakete sürüklüyor. Durdurulmalı! İsrail, gezegenimizi ateştopuna dönüştürmeden önce derhal lağvedilmesi gerekmektedir.

İSRAİLLİLER: SOYKIRIMI DESTEKLER

Naziler, gerçekten de kötüydü. Feci halde insanlık dışı ve kabul edilmez işler yaptılar. Ancak bu demek değildir ki; Yahudi ideolojisi doğrudur, zira gerçekte Yahudi ideolojisi ve Nazi ideolojisi çok benzerdir. Amerika ve İngiltere gibi demokrasiler, 2 milyon Iraklının öldüğü kanundışı bir işgal yaparken, hala biz onlara iftira ediyoruz.

İsrail'de; % 80 ila 93 halk, Filistinlilerin soykırımını destekler, bu arada İsrail devleti, teolojik bir devlettir, yani Yahudi halkına temsil eder. Şaşırtıcı bir şeydir bu. Yahudi halkının, yaşadıklarından, sadece Almanlar değil; Fransızlar, Ukraynalılar, Romenler ve Polonyalılar gibi Avrupa ulusları, onları kapı dışarı ettikten sonra, daha düşünceli ve çok daha dikkatli olmalarını beklersiniz!

İSRAİL: DEVAM EDEN BİR ŞEYTANLIK

Yaptıkları şeyler, ben dahil o kadar çok insana hiddet getiriyor ki. Kendi insanlarım hariç hiç kimseye karşı ne kızgınlık ne de hiddet hissettim. Bir Arap, bir Müslüman ya da herhangi biri etnik temizliğe uğradığını, ya da komşuları ya da çocukları yok edildiğini düşününce hissediyorum. Asla affetmeyecekler.

Dünyanın hiçbir zaman görmediği şiddet seviyesine doğru gerçekten bizi sürüklüyorlar. Bu nicelik, yaptıkları şeylerin özü. Dünyada sivillere karşı en güçlü ordu.

Masum insanların, evlerinin yok edildiğini görmek için üzerlerine tanklarla gitmek. İsrail silahlı kuvvetleri gelip onları kurtarmaya izin vermediği için bebeklerin, ölü annelerine günlerce yapıştığını görmek. Bunlar mı insanlığın koruyucular olacak? Hayır. Onlar kesinlikle devam eden bir şeytanlık.

ROKETLER BARIŞÇI BİR MESAJ: ÇALINTI TOPRAKLAR ÜZERİNDESİNİZ

Roketler hakkında görüşüm basittir. Filistin halkı, etnik olarak temizlenmiştir. Gazze'de yaşayan insanların ekserisi şu an geçici olarak İsrail olarak adlandırılan Filistin'den etnik olarak temizlenmiş kişilerdir. Roketlere tehlikeli demek çok zor. Sanıyorum 8 senede sadece 6 kişiyi öldürmeyi başarabildiler? Roketler, neredeyse İsraillilere barışçı bir mesajdır:

"Belki fark etmemiş olabilirsiniz ancak çalıntı toprağım üzerinde yaşıyorsunuz."

Bir mesajı bir şişede yollayabildiğiniz gibi onu bir roketle de yollayabilirsiniz. Ancak İsrailliler,Filistin’in çalıntı toprakları üzerinde oturdukları sürece bölgede barış olamayacağını kabul etmeye henüz hazır değiller.

Güncelleme: 04/02/2009
Kaynak:
Martin Gibson, "No Choice But to Speak Out - Israeli Musician 'A Proud Self-Hating Jew'", gisborneherald.co.nz, (timeturk), 23/01/2009.


 

ys@yaklasansaat.com

ana sayfa| evren| gezegenler| dünyamiz| dinler| eski kavimler| cin-şeytanlar| haberler| yorum-analiz| seslendirmeler| videolar| site haritası| iletişim| forum| ys kitapları

Bu sitedeki yazı, resim ve dökümanlar, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Yaklaşan Saat'in resmi twitter adresi aşağıdadır. Bu hesabın dışındaki diğer hesaplarla Yaklaşan Saat'in bir ilgisi yoktur: @yaklasansaat