yaklaşan saat
kuranda islam, kuran ışığında araştırmalar


 "Cin-Şeytanlar"ın Aldattığı "Aldanmışlar"dan Haberler!

Aşağıda cin-şeytanların yanıltıp-yönlendirdiği şeyh, yazar, müzisyen ve UFO'cu gibi aldanmışların, aldatıcı haberleri derlenmiştir. Bunlardan birinci katagoride yer alan zevat, şeyhlik taslayan ve kendisini peygamber olarak ilan etmiş olan deccal bozuntusu bir meczuptur! Peygamberimiz, bu tip peygamberlik iddiasında bulunan "sahte deccaller"den 30 tanesinin zuhur edeceğini, önceden haber vermiştir. Bu tip ruh sağlığı bozuk sapıklara, elbette İblis veya adamları vahyetmektedir. Bunların Yüce Allah'a iftira etmek dahil yapamayacağı hiçbir pislik yoktur.

İkinci kategorideki şahıslar ise herhangi bir dinle bağlantılı olmadıkları için, cin-şeytanların, uzaylı yaklaşımlarının kurbanlarıdırlar. Onlar, uzaylılara bir kere inandırılmış; şeytani vizyonları afiyetle yutmuş din cahili aydın- entel kimselerdir. İyilik sever ve kötü uzaylılara acaip bir şekilde inanmışlardır. Bu nedenle de şefkatli uzaylıların(!) dünyalı sözcülüğüne soyunmuşlardır. Uzaylı efendileriyle dünya insanlığına boyut atlatacaklarını sanmaktadırlar!

Aşağıdaki haberlerin yorumlarını linklerde bulabilirsiniz.

Yaklasansaat, 18/06/2009

İblis'in Müridi Evrenesoğlu: Müridlerine Tacizden Tutuklandı

İskender Evrenesoğlu

Ergenekon'un hazırda beklettiği sözde şeyhlerden İskender Evrenesoğlu, cinsel taciz suçlamasıyla Amerika'da tutuklandı. Maryland eyaletine bağlı Chesapeake'de dersleri için dua istemeye gelen bir müridine taciz ettiği belirlenen Evrenesoğlu'nun, polis kayıtlarında kıza cinsel tacizde bulunduğu ve "Bundan hoşlandın mı?" diye sorduğu yazılıyor.

Skandal haber yapan Amerikan Channel 3 televizyonuna bağlanan taciz kurbanı kız, Evrenesoğlu'nu 16 yıldır tanıdığını, ona 'baba' dediğini söyledi. Genç kız, "Çok saydığım ve sevdiğim, Allah dostu sandığım Mihr, her yerimi elleyerek beni taciz etti" dedi. Geçen eylül ayında dersleri için ondan dua istemeye gittiğini anlatan genç kız, tacizi Evrenesoğlu'nun müritlerinden korktuğu için polise anlatamadığını belirtti.

Taciz kurbanı kız, "Benim için gerçekten çok zor bir dönemdi. Okulu bırakıp Türkiye'ye döndüm. Bunun Allah'tan olamayacağını düşündüm ve polise gittim" diye konuştu.

Tacizde bulunduğu kızla, Evrenesoğlu arasında geçen konuşma, video paylaşım sitelerine düştü. Evrenesoğlu'nun 'evladım' diye hitap ettiği halde taciz ettiği kızın psikolojisinin bozuk olduğu ses kaydından da anlaşılıyor. Kız, sözde şeyhi arayarak yaptıkları için bir açıklamada bulunmasını istiyor.
O sırada telefonu alan ve cinsel tacize uğrayan kızın annesi olduğu anlaşılan bir kadının söyledikleri ise Evrenesoğlu'nun utanç verici icraatlarını gözler önüne seriyor tacize uğrayan kızın annesi şöyle konuşuyor:

"Ben kendime yapılanı tamam mezara götüreyim demiştim, ancak evladıma yapılanı hazmedemem. Oruçluyken gelip size aynı şeyi yaşamış. Burada her saniye ölüyoruz.. Hiç inanmıyorum size. malımızı da, canımızı da verdik. Namusumu veremem, bu kadar haysiyetsiz değilim.."

Denizci Albay Dursun Çiçek tarafından hazırlandığı iddia edilen "İrtica ile Mücadele Eylem Planı"nda "hazırda bekletilen" eleman olarak geçen sahte peygamber Evrenesoğlu'nun kadınlara uyguladığı cinsel tacizden, dengesiz tavırlarından ve iğrenç tutumundan rahatsız olan müritleriyle yaptığı konuşma da internette yer alıyor.

timeturk, 17/06/2009

Anjelika Akbar: "Aramızda İnsan Kılığında Dolaşan Uzaylılar Var"

Anjelika Akbar

"Orada Neler Oluyor" programına katılan piyanist-besteci Anjelika Akbar, UFO'larla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Babasının Moskova'da Uluslararası Astronotlar Federasyonu Üyesi olduğunu söyleyen Akbar,babasının kendisine uzaylılarla ilgili olarak 'Asla kimseye anlatmayacaksın' diye bazı sırlar verdiğini söyledi.

"Konuşursam insanların kaldıramayacağı bazı gerçekler var" diyen Akbar, sözlerini söyle sürdürdü:

"10'dan fazla uzaylı türü var. Aralarında ikiye ayrılıyorlar: İyi niyetli uzaylılar, kötü niyetli uzaylılar. İyi niyetliler nükleer denemelerin yapıldığı, atom üzerine çalışmaların gerçekleştiği yerlere gidip bu çalışmaların ayarlarını yaydıkları dalgayla bozuyor. Çünkü nükleer denemeler onların gezegenlerini de kötü etkiliyor. Kötü niyetli uzaylılar ise insanları kaçırıp beyinlerine çip yerleştiriyor. Aramızda insan kılığında dolaşan uzaylılar da var." 

Uzaylılar için "Kozmik Fantezi" diye beste yaptığını söyleyen Anjelika Akbar; "Onları kuvvetle hissedebiliyorum" şeklinde konuştu.

haberturk, 17/06/2009

Harun Kolçak: Konserime "Uzay Gemisi" Geldi!

Harun Kolçak, UFO kongresinin kapanışında yaklaşık bin kişinin önünde verdiği konser sırasında gökyüzü semalarında; "uzay gemisi"nin görüldüğünü ve bu duruma bütün konukların şahit olduğunu söyledi.

Bu durumu, İtalyan bir konuğun görüntülediğini anlatan Kolçak, bu görüntülerin yakın bir zamanda ortaya çıkacağını dile getirdi. Konserinde gördüğü "uzay gemisi"nin daha önce gördüğüyle büyük benzerlik taşıdığını da anlatan Kolçak:

"Metalik ışık saçan bir gemiydi. Formları önceki gördüğümle aynıydı. Onlar, sonuçta dünyada evreni bizden farklı bir zaman anlayışıyla yaşıyor. Biz, dünü bugünü ve yarını değerlendiriyoruz. Onlar zamanı farklı alanlarda kullanıyor. O yüzden dünyaya farklı şekilde gidip gelebiliyorlar" dedi.

haber.gazetevatan, 16/06/2009

Daniken ve Akdoğan: "Uzaylılar Bize Yardım Edecek!"

Kumburgaz'da bir site bekçisi tarafından çekilen ve UFO olduğu iddia edilen görüntüler, Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi tarafından basına gösterildi.

4. Uluslararası UFO ve Yeniçağ Kongresi, dün başladı. Kongrenin açılışında konuşan "Tanrıların Arabaları" kitabının yazarı ve araştırmacı Erich Von Daniken:

"Dünya dışı varlıklar enerjinin bir formu, belki uçan fil bile olabilir" dedi.

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan ise:

"Kumburgaz'da Mayıs ayı içinde çekilen UFO görüntüleri bu konuda en şüpheci olanları bile ikna etmeyi başardı" dedi.

Erich Von Daniken, de dünya dışı varlıklarla gelecek birkaç yılda hiçbir iletişim ve temas olmayacağını ileri sürerken, ancak dünyaya geleceklerine dair tarihte birçok işaret bulunduğunu söyledi. Daniken:

"Orta Amerika'daki eski bir kültür olan Maya takvimine göre 21 Aralık 2012'de gelecekler. Bu tarihten birkaç yıl önce veya sonra olabilir" dedi. "Bu olay gerçekten olacak. Bütün metinleri okudum tüm maya figürlerini taradım" diyen Daniken "Bize mi benzeyecekler?" sorusu üzerine şunları söyledi:

"Teoriye göre dünya dışı varlıklar enerjinin bir formu, belki uçan fil bile olabilir. Ancak başka bir teoriye göre bize benzeyen birçok dünya dışı varlık bulabiliriz. Bence dünya dışı varlıklar bize dostça davranacak yardım edecekler. Geçmişte onlar insanlığa öğretmen gibi davrandılar. Bunları uzay kovboyları gibi de düşünmeyin ama onlardan bir şeyler öğreneceğiz."

Hakan Akdoğan ise; Dünya dışındaki varlıkların, atom silahı ve kimyasal silahların geliştirilmesi nedeniyle dünyadaki teknolojik gelişmeleri kaygıyla izledikleri"ni ileri sürerek şöyle konuştu:

"Türk Hava Kuvvetleri ve MİT bünyesinde UFO masası var. NASA'da da çok önemli bilgiler mevcut. UFO konusunda gizlilik politikası artık bitirilmeli. Dünya'da ki 6 milyar insan başka gezegenlerde zeki varlıklar olduğunu bilmeli."

sabah, 14/06/2009ys@yaklasansaat.com

ana sayfa| evren| gezegenler| dünyamiz| dinler| eski kavimler| cin-şeytanlar| haberler| yorum-analiz| seslendirmeler| videolar| site haritası| iletişim| forum| ys kitapları

Bu sitedeki yazı, resim ve dökümanlar, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Yaklaşan Saat'in resmi twitter adresi aşağıdadır. Bu hesabın dışındaki diğer hesaplarla Yaklaşan Saat'in bir ilgisi yoktur: @yaklasansaat