yaklaşan saat
kuranda islam, kuran ışığında araştırmalar


 Mars'taki Fotoğraf: "Doğal Oluşum mu, Cin mi?"

NASA'nın, Mars'ta hayat izleri aramak amacıyla gönderdiği, Spirit adlı keşif aracının, tespit ettiği görüntü, uzmanları şaşırttı. Yanda da görülen bu görüntünün fotoğrafları, uzun süredir inceleyen uzmanlar, sanki bir tepeciğe oturmuş dinlenen bir "görüntü-varlık" tespit ettiler.

Uzay aracının, Mars'tan kaydettiği ilginç fotoğrafta; sanki tepeye tırmanan çıplak bir "yaratık-varlık", görülüyor. Spirit'in kaydettiği fotoğrafları, 4 yıldır ayrıntılı bir şekilde inceleyen uzmanlar; fotoğraflardan birisinde, bu ilginç görüntüyü farketti. İnsan formunda görünen "oluşum" veya "varlık", şayet canlı ise gayet rahat bir poz veriyor. Kameralara yansıyan görüntüde, sanki elindeki sopaya dayanmış oturuyor.

Objektiflere yansıyan bu görüntü, bir kaya oluşumu da olabilir. Ancak uzun süredir fotoğrafları inceleyen uzmanlardan bazıları, şöyle diyor:

"Bu fotoğraf çok şaşırtıcı. Mars'ta çıplak bir "yaratığın" gezindiğini görünce gözlerime inanamadım"   

NASA'nın Mars'a gönderdiği Spirit adlı keşif aracı, halen yeni görevini sürdürmektedir. Spirit keşif aracı, bu göreve, 10 Haziran 2003'te başlamıştı.

Güncelleme: 24/01/ 2008
Kaynak: "Life on Mars? Amazing photos from Nasa probe reveal image of mystery figure on Red Planet",
dailymail.co.uk, Çev. Furkan Demirpehlivan, 22/01/2008

YS'nin Yorumu:

NASA'nın fotoğrafı için; bulunduğu bölge dikkatle incelenip; Mars'ın, Dünya'nın, İnsanlığın ve Cinler'in tarihi göz önüne alındığında; şu yorumlar yapılabilir:

1) Mars yüzeyindeki; toprağın erozyonuyla, doğal aşınmayla ortaya çıkmış, bölgedeki kayaların bir kaya uzantısı. Nitekim, sanki bir kayanın üzerinde oturuyor, yahut arkasında-altında bulunduğu kayanın, insan formunu andıran uzantısı, heykelimsi taş görüntüsü.

Mars'ta yüz ve piramit görüntüleri

2) Geçmişte Mars'ta yaşamış ve helak olmuş cinlerden, bu helaktan kurtulanlar, bugün insanoğluyla beraber Dünya gezegeninde yaşıyorlar. Bugün cinlerden, şeytanlaşmış ve İblis'e tabi olanlar, adeta Dünya'yı ele geçirmek için, medyumlar aracılığıyla; melek yahut uzaylı postuna bürünerek; yaldızlı söz ve yalanlarla; hertürlü basın, yayın, kitap, video ve sinema araçlarını kullanarak; sürekli beyin yıkıyorlar. Bu müthiş küresel boyuttaki beyin yıkamanın arkasında, şeytanlara aracılık yapan medyumlar, Newage tarıkatları, Realyanlar, Scientologlar, UFO'cular vs. var.

Bu tarikatların arkasındaki cin-şeytanların en büyük yalanları; uzaylı hikayeleri, uzaylı filmleri, uzaydan gelip, Dünya' işgal edecek, kötü uzaylılar. Kendileri ise; insanlığa yardım edecek(!), onu kurtaracak(!), iyiliksever uzaylılar(!), melekler(!), ruhlar(!), ışıkçılar(!), yeni enerjiler(!) vs. Bu nedenledir ki, her fırsatta, UFO ve uzaylı edebiyatı yapıyorlar. Bunu kanıtlamak için, şeytani görüntü ve aldatmalara baş vuruyorlar.

Bugün, Dünya'dan, eski yurtları Mars'a, bir dakikadan az bir zamanda gidebilecek olan bir cin-şeytan, rahatlıkla insan formunda böyle bir poz verebilir. Tarih boyunca da insanlara, kendilerini tanrı(ilah) olarak yutturmak için, yaptıkları hep budur.

3) Olası bir durumda, cinlerin, Mars'ta yaşarken oluşturdukları; piramit ve yüz görüntüleri gibi, yapılmış bir taş heykeli olabilir. Cin-şeytanlar, Süleyman peygamber zamanında ve O'nun emrinde çalışırken de, heykel ustasıydılar. Bu görüntü, geçmişten kalma; cin-İblis'in, bir heykeli de olabilir.

Bu fotoğrafın, analizi ve gerçek durumu, elbette bilimin konusudur ve ancak bilimle açıklık kazanacaktır.

 

  

 

ys@yaklasansaat.com

ana sayfa| evren| gezegenler| dünyamiz| dinler| eski kavimler| cin-şeytanlar| haberler| yorum-analiz| seslendirmeler| videolar| site haritası| iletişim| forum| ys kitapları

Bu sitedeki yazı, resim ve dökümanlar, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Yaklaşan Saat'in resmi twitter adresi aşağıdadır. Bu hesabın dışındaki diğer hesaplarla Yaklaşan Saat'in bir ilgisi yoktur: @yaklasansaat