yaklaşan saat
kuranda islam, kuran ışığında araştırmalar


 Yeni Çağ Dini'nin: Fotoncu Tarikat Masalları

Kendisini, "Baş Melek Mikail" olarak pazarlayan "İblis".
(mouse'u resmin üzerine getirin.)

Kristal çocuklar, İndigo çocukları, çakra açıcılar, reikiciler, şifacılar, ruh çağırıcılar, foton kuşakçılar vs. daha bir sürü Yeni Çağ Dini (New Age) altındaki sayısız tarikatlar, amip gibi çoğalıyor, yayılıyor ve ahtapot gibi Batı'yı kuşatmış bulunuyorlar. Bunların, Doğu'daki benzerleri; mistisizm, ezoterik tarikatlar, Hinduizm, Sufizm, Transandantalizm, Zen Budizm, şifacılar, kabbalacılar; Yeni Çağ felsefesinin, Doğu'daki tarihi versiyonlarıdır.

Geleceğe dair kehanetler, kendilerini, yerine göre melek, ruh ve uzaylı olarak takdim eden cin-şeytanlardan kanallanan medyumlar aracılığıyla hazırlanan kitaplar, filmler, toplu meditasyonlar, seminerler, internet siteleri vs.; Dünya insanlığını, sağlı sollu kroşelerle şaşkına çevirmeye çalışan Yeni Çağ istilasının görünen eylemleridir. Görünmeyen varlıklar(cin-şeytanlar), tarih boyunca oynadıkları aldatmaca, korkutmaca, vizyon ve etkileme rolleriyle, yeni çağda, yeni hayaller üretiyorlar ve Kur'an ifadesiyle yaldızlı laflar ediyorlar.

Din'den, tarihten, dost ve düşmandan habersiz insanları, son bir kere daha "avlama ve aldatma seneryosu"nu oynuyorlar. Özellikle ABD halkının % 20'si, Yeni Çağcı tarikatlara üye. Bu ciddi bir oran ve her geçen gün de yayılıp, çoğalıyorlar. Birçok ABD Başkanı veya başkanın karısı, bu tarikatların kanallarına bulaşmış gözüküyor. Meşhur başkan Bush'un, mesih elçisi rolüne bürünerek; aldığı mesajla ülkesini Baş Melek(!) Mikail'in kanatları altında yükseteceğini söylerek; İslam coğrafyalarına saldırılar düzenlediği herkesin malumudur.

Yeni Çağcı tarikatlar, tarih veriyorlar, gelecekten haber veriyorlar. Tutmuyor, diyorlar ki; ey ışık işçileri! Sizin sevgi enerjiniz bir araya geldi; 2000 yılında vaadettiğimiz büyük olaylar ertelendi. Bu sefer başka iddialar ortaya atıyorlar, yalanlar söylüyorlar ve tarihler veriyorlar. Armegadon savaşları, foton kuşakları, Marduklar, Maya takvimleri, yeniden doğuşlar ve kanalların bir ucundaki melek maskeli cin-şeytanlara tutunarak boyut atlamalar. 2012'de Dünya, foton kuşağına girecek ve tüm Yeni Çağcılar boyut değiştirecek; yani tanrısal(!) meleki(!) bir boyut kazanacaklar; ve böylece galaktik insan(!) olacaklar.

Dünya, ikinci enerji seviyesine 1987'de girmiş. 2012'de üçüncü enerji seviyesine girdiğinde, olanlar olacakmış! Karanlıklar aydınlanacak, bilinç seviyesini yeterince yükselten Yeni Çağ tarikatlarının ışık işçileri, çakralarını açacak ve boyut değiştireceklermiş.

İşte, bu melek postuna bürünmüş cin-şeytanların yönettiği tarikat mensuplarından bazılarının, efsunlu-yaldızlı masalları:

"Maya takvimine yoğunlaşmaya karar verdim. Maya takvimi, daha derin anlamlar ifade etmeye başladı, artık kendi yolumu çok net olarak görüyorum. Buradayım, bu çağdayım, insanlığın ve dünyanın aydınlanmasına katkıda bulunmak için buradayım. Bu, artık benim için çok açık."

"Sevgililer, bugün size, bu zamanda ışık işçileri olarak sunulan olağanüstü armağan hakkında konuşmak istiyoruz. Cennet Izgarası'nın döşendiği 5 Mart'tan beri bilinçliliğinizi, Altıncı Boyut'a genişletmeniz mümkün. Dünya, Beşinci Boyut Matrisi'ne tamamen demirlendi. Gezegen, şimdi Altıncı Boyut Bilinçliliği ile insanları desteklemeye hazır."

İndigo Dergisi'nde editörlük yapan; indigo olduğunu keşfettiğini söyleyen Didem Çivici, bir Yeni Çağcı olarak bakın neler söylüyor:

"Biz bütün peygamberlere ve dinlere inanıyoruz. Ancak ben(Didem), Didem tanrısına inanıyorum. Benim kitabım kalbimdir."

"Hepimiz, birer ışık savaşçısına bürünüyoruz. Acı verici şeyler elbette ki oluyor, ama tekâmül için acı olmak zorunda. Doğum sancılıdır. Geçmiş, gelecek yok ve artık sadece an var."

İşte Yeni Çağcı tarikatçıların, kanalları aracılığıyla, cin-şeytanlardan ezberledikleri bazı inciler:

"Siz köprüsünüz!"

"Kutsanın!"

"Ben Başmelek Mikail'im(!)"

"Hepimiz Işık Savaşçısıyız!"

Yaklasansaat, 24/03/2008
Kaynak: Tempo Dergisi,
20/03/2008


 

ys@yaklasansaat.com

ana sayfa| evren| gezegenler| dünyamiz| dinler| eski kavimler| cin-şeytanlar| haberler| yorum-analiz| seslendirmeler| videolar| site haritası| iletişim| forum| ys kitapları

Bu sitedeki yazı, resim ve dökümanlar, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Yaklaşan Saat'in resmi twitter adresi aşağıdadır. Bu hesabın dışındaki diğer hesaplarla Yaklaşan Saat'in bir ilgisi yoktur: @yaklasansaat