yaklaşan saat
kuranda islam, kuran ışığında araştırmalar


 Rahip Kapner: "Obama, Siyonist Yahudilerin Planını Uyguluyor"

Barack Obama

Gerçek Yahudiler yazarı Rahip Nathanael Kapner, Amerika'nın yeni Başkanı Obama'nın "0'dan 5'e" eğitim planıyla ilgili çarpıcı iddialar öne sürdü.

"Amerikalı bebeklerin zihinlerinin tahakküm altına alınması", Obama'nın başkanlığında gerçekleşmek üzere. Bu, yeni Amerikan başkanının "0'dan 5'e" adını verdiği planı, "Erken Çocukluk Önerileri" kapsamında gerçekleşecek. Başa gelen yeni "Büyük Ağabey Barack Obama", bu plan hakkında şunları söylüyor:

"0'dan 5'e planı, bebekler için erken bakım ve eğitim sağlayacak. Bu, çocukların yuvadan önce hazır olması için elzem. Erken Öğrenme Ödenekleri sağlayarak, eyaletlerin 0'dan 5'e çabalarına yardımcı olacağım. Böylece gönüllü olarak evrensel okul öncesine ulaşacağız."

Obama'nın, ağzından çıkan bu birkaç söz; Büyük Ağabey'in, "hayatlarımız ve kültürlerimize işgal niyetleriyle dolu".

TOPLUM MÜHENDİSLİĞİ

Büyük Ağabey'in işgalci planlarıyla, Amerikan bebeklerinin zihinlerinin tahakküme alınması, kişisel özgürlüklerimizden bizleri ayıracak büyük bir adımdır.

Her şeyden önce, Obama, Amerikan bebeklerini, "erken bakım"a çağırıyor. Bu, ailelerin çocuklarını Büyük Ağabey'in kucaklarına atması için açık bir "kanca"dır.

Federal Rezerv Bankası'ndaki Siyonist Yahudilerin, para sistemimizi ele geçirmesiyle ortaya çıkan hızlı enflasyon; "0'dan 5'e" bebeklerin ailelerini, tam zamanlı işlerde çalışmak zorunda bıraktı. Yani Obama'nın 0'dan 5'e Planı, Federal Hükümet'in sağladığı bedava "bebek bakımı", çalışan anneler için adeta bir hediye. Fakat Obama'nın bebek-bakım hizmeti, "sosyal mühendislik" programından başka bir şey olmayacak.

İkinci olarak, bebekler ve yeni yürüyenler için "eğitim"; "laik" ve "Hıristiyanlık-karşıtı" bir kurum olan Federal Hükümet'in elinde olacak. Federal Hükümet, "0'dan 5'e" bebekleri nasıl zehirleyecek? Cevabı hepimiz biliyoruz.

Genç, kolay etkilenir zihinlere, resimli çocuk kitaplarıyla "cinsiyet ilişkileri", "otoriteye itaat" (ailelere değil, hükümet otoritesine) ve "siyasi doğruluk" öğretilecek.

Ve yine Obama'nın eyaletlere sağlayacağı Erken Öğrenim Ödenekleri, eyalet özgürlüğünün merkezi otorite Federal Hükümet tarafından düşürülen son kalesi olacak. Bu merkezi hükümetin başkanlığını, ahlaki pusulası olmayan bir sosyopat, psikolojik olarak sakat Barack Obama yürütecek.

ÖĞRETMENLİK: SİYONİST YAHUDİLER'İN ELİNDE

Siyonist Yahudi öğretmenler, Obama'nın 0'dan 5'e planında, tavsiye olunan öğretim görevlisi ödeneklerinden faydalananlar olacaklardır.

Halihazırda Amerikan Öğretmenler Federasyonu (AFT), "Hıristiyanlık Karşıtı" yaklaşımı olan Siyonist Yahudiler tarafından yönetilmektedir. AFT'nin şu anki başkanı Siyonist Yahudi Randi Weingarten'dır. Bu Siyonist Yahudi, 1,4 milyon üyeli Amerikan Öğretmenler Federasyonu'nun başıdır.

Weingarten, AFT'nin başkanlığını 2005'te, Siyonist Yahudi Sandra Feldman'dan (Sandra Abromowitz) aldı. Gerçekten de, dünyanın Siyonist Yahudi Merkezi New York, Siyonist Yahudi öğretmeleriyle AFT'nin yönetimindedir.

Öğretmenler Locası'nın kurucuları ve başkanları iki Siyonist Yahudi, Albert Shanker ve Charles Cogen'di. Shanker, Öğretmenler Locası'nın baskın lideri olarak locayı, 1960'larda Birleşik Öğretmenler Federasyonu'na ve 1961'de İşçi Sendikası Amerikan Öğretmenler Federasyonu'yla birleştirdi.Büyük Ağabey'in, Amerikan bebeklerinin zihinlerini tahakküm altına alma politikasına hazırlık olarak AFT'nin Erken Çocukluk Eğitmenleri üzerine bir ajandası bulunuyor.  

Amerikalı bebeklerimiz kimden öğrenecek? Obama'nın 0'dan 5'e planında Amerikalı bebeklerin zihinlerini yıkamak kimin fikri olabilir? Siyonist Yahudilerin.

Güncelleme: 16/11/2008
realjewsnews.com,
(timeturk), 06/11/2008


 

ys@yaklasansaat.com

ana sayfa| evren| gezegenler| dünyamiz| dinler| eski kavimler| cin-şeytanlar| haberler| yorum-analiz| seslendirmeler| videolar| site haritası| iletişim| forum| ys kitapları

Bu sitedeki yazı, resim ve dökümanlar, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Yaklaşan Saat'in resmi twitter adresi aşağıdadır. Bu hesabın dışındaki diğer hesaplarla Yaklaşan Saat'in bir ilgisi yoktur: @yaklasansaat