Nasa Uzmanı Johnston: "Ay’daki Uygarlık Kalıntıları Gizlendi"

NASA’ya yıllarını vermiş Ay programının, kıdemli fotoğraf laboratuvarı uzmanı Ken Johnston, sansasyonel bir açıklama yaparak; " Ay’ın sanıldığı gibi ıssız bir yer olmadığını, Ay’a ayak basan ilk astronotların, eski bir uygarlığın izlerini bulduğunu" iddia etti.

Rus RIA ajansının aktardığına göre, Dünya'ya dönen astronotların, oradaki kalıntıların resimlerini de getirdiklerini belirten Johnston:

"ABD Yönetimi’nden direkt olarak gelen emirle, tüm kanıtların yok edilmesi istendi. Fotoğraflar imha edildi, ancak benim elimde birkaç negatif kaldı. Yakında bunları, Amerikan kamuoyuna açıklayabilirim. NASA, Uzay ve Ay çalışmalarıyla ilgili olarak halkını bilgilendirmiyor" dedi.

Geçtiğimiz hafta yazdığı "Black Mission" kitabını, yayınlaması sonrasında, NASA tarafından işine son verilen laboratuvar uzmanı Johnston, NASA’nın sivil bir organizasyon olmadığını, yapılan çalışmaların yüzde 90’nın, Pentagon tarafından yürütüldüğünü de öne sürdü.

Öte yandan 40 yıldan beri rafa kaldırılan Ay’ın keşfi konusu günümüzde tekrar alevlenmiş durumda. Başta ABD,Rusya, Çin ve Hindistan olmak üzere birçok ülke, Ay’a yeni uzay aracı göndermek için kolları sıvadı.

"ABD'nin bir takım bilgileri, araştırmaları ve ileri bazı teknolojik sırları kendisine saklayıp; insanlıktan gizlediği, bilinmeyen bir mesele değildir, dolayısıyla sır da değildir. Uzaylı diye insanlığa yutturarak; "cinler"le de işbirliği yaptığı bir gün açıklanırsa, tabii ki süpriz olmayacaktır. Ancak biz, bu vesile ile bir "yorumumuzu", tekrar burada dikkatlere sunmalıyız:

"Bugün çıplak olarak gördüğümüz Mars dahil diğer gezegenlerde cinler yaşamıştır ve toplumlarına arka arkaya gelen Cin Elçiler'ine baş kaldırıp, helak olmuşlar ve en son, Dünya gezegeninde yeni bir toplum olarak devam etmişlerdir. Bu gezegende de insanlara gelen İnsan Elçiler, onların da elçisi olmuştur. Özellikle son Elçi Muhammed(a.s.), bu iki topluma(insan ve cin) ve alemlere rahmet olarak gönderilmiştir.'(ys)"

hürriyet.com 01/11/07